O nas

Firma JEZIERSKI Markowe Okna działa nieprzerwanie od 1984 roku, ciesząc się ugruntowaną pozycją i tradycją wysokiej jakości.
Od 1992 roku skupiliśmy się na produkcji markowych okien i drzwi PCV oraz stolarki aluminiowej.
Z dumą zajmujemy miejsce w czołówce polskich producentów okien w segmencie premium, czyli o szerokości skrzydła większej niż 72 mm.

Jesteśmy członkiem Schüco Premium Partner.

Zespół

Na sukces pracujemy zespołowo, przywiązując szczególną wagę do innowacyjności i jakości wyrobów. W osiąganiu założonych celów wykorzystujemy skomputeryzowany system zarządzania produkcją oraz wypracowane procedury kontroli.
Zaufane grono poddostawców, z którymi współpracujemy od wielu lat, podziela nasze bezkompromisowe przywiązanie do jakości. Misja, która nami kieruje, streszcza się w dwóch naczelnych wartościach: satysfakcji Klienta z zakupu oraz zadowolenia na długie lata z użytkowania doskonałego produktu.

Innowacje

W każdym aspekcie swej działalności stawiamy na nieustanny rozwój.
Dysponujemy wszystkimi wymaganymi przez prawo certyfikatami i atestami, niezbędnymi w projektach budowlanych.

Produkty marki JEZIERSKI to zaawansowane technologicznie materiały, nowoczesny proces produkcyjny i bezcenne doświadczenie pracowników.
Wizytówkę marki JEZIERSKI stanowią Partnerzy Handlowi, którzy służą radą i pomocą przy szerokim wachlarzu projektów architektonicznych, od standardowych po najbardziej wymagające. Chętnie przyjmujemy wszelkie uwagi dotyczące sposobu świadczenia usług w punktach handlowych, by optymalnie dopasować ich charakter do wymagań Klientów.