PARTNERSTWO DOSKONAŁE – PRODUCENT I PARTNER HANDLOWY
04.07.2018

Współpraca producenta stolarki z partnerami handlowymi to największe wyzwanie tego roku, a także kluczowy czynnik rozwoju rynku stolarki i wprowadzania zmian korzystnych dla klientów ostatecznych – mówi Kamil Dąbrowski, dyrektor operacyjny JEZIERSKI Markowe Okna.

Czytaj więcej
Blokada błędnego położenia klamki okna
19.07.2017

Jakość okuć produkowanych przez firmę Winkhaus od lat cieszy użytkowników naszych okien. To, czy okna pracują lekko i sprawnie, czy jednak bywają kłopoty z ich zamknięciem, zależy właśnie od jakości i stanu okuć.

Czytaj więcej
Okna do domu - wyposażenie dla wymagających klientów
16.05.2017

Każdy z nas ma inne wymagania dotyczące funkcjonalności okien. Na ogół wystarczy typowe okno z funkcją otwierania i uchylania, ale są klienci, którzy oczekują czegoś więcej. Aby zwiększyć komfort użytkowania okna mamy do wyboru kilka gotowych rozwiązań...

Czytaj więcej
Wiosenne porządki
19.04.2017

W wirze wiosennych porządków na pewno nie pominiemy mycia okien. Przyjemniej oglądać budzącą się do życia przyrodę przez czyste okna. Jeśli chcemy, by okna były jak najdłużej sprawne, ważna jest odpowiednia pielęgnacja profili, okuć i uszczelek.

Czytaj więcej
Bezpieczne wietrzenie pomieszczeń z ACTIVPILOT COMFORT
19.04.2017

Często zadawanym pytaniem przez naszych klientów jest możliwość  bezpiecznego przewietrzania domu. Firma Winkhaus postanowiła podjąć wyzwanie i wprowadziła na rynek specjalne okucie, które pozwala wietrzyć pomieszczenia inaczej niż przy klasycznym rozszczelnieniu okien.

Czytaj więcej