Metalic Grey - okleina imitująca strukturę aluminium!
28.05.2018

Nowe trendy architektoniczne oraz wystroju wnętrz zobowiązują producentów stolarki otworowej do coraz szerszej gamy rozwiązań kolorystycznych swoich produktów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów wprowadzamy do naszej oferty nową okleinę Metalic Grey. 

Czytaj więcej
Partnerstwo i wzajemne zaufanie!
06.10.2017

Zaufanie pomiędzy Partnerami i wzajemna odpowiedzialność biznesowa sa dla nas bardzo ważne. Cenimy sobie możliwość współpracy z najlepszymi dostawcami komponentów do produkcji okien. 

Czytaj więcej
Letnia promocja na duokolor!
05.07.2017

Wyjątkowa promocja na lato! Oszczędzasz nawet do 20% jeśli zdecydujesz się na okno Ultra Passive w kolorze zewnętrznym Crown Platinum. Kolor wewnętrzny do wyboru spośród trzech oklein: Sheffield Oak, Winchester lub Złoty Dąb.

Czytaj więcej
Klub Ekspertów JMO
02.06.2017

Z przyjemnością informujemy, że podczas ostatniego spotkania partnerów handlowych JMO, które odbyło się 22 maja 2017 w hotelu Grafit w Kostomłotach, został oficjalnie powołany do życia Klub Ekspertów.

Czytaj więcej
Akademia Budowy
19.04.2017

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na cztery bezpośrednie spotkania z Partnerami i firmą JEZIERSKI Markowe Okna w ramach Akademii Budowy organizowanej przez firmę tooba.pl. Pierwsza konferencja z naszym udziałem odbędzie się 22 kwietnia w Katowicach.

Czytaj więcej
Aluminium
18.04.2017

W związku z intensywnym rozwojem firmy, a także rosnącym zapotrzebowaniem naszych klientów, Zarząd firmy postanowił poszerzyć ofertę o linię aluminium. Od 1 kwietnia 2017 roku mogą Państwo u nas wyceniać i zamawiać wszelkiego typu konstrukcje aluminiowe.

Czytaj więcej